KPP Myślenice pomaga choremu Stasiowi

KPP Myślenice pomaga choremu Stasiowi

Trzymiesięczny Staś Wincenciak z powiatu myślenickiego choruje na neuroblastomę  Po nagłośnieniu informacji, że potrzebuje pilnie operacji za granicą, niemalże lawinowo ruszyła akcja pomocy, w którą zaangażowanych jest wiele osób. W akcję włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach.

Pieniądze dla chorego chłopca zbierane są między innymi poprzez licytacje na Facebook’u.  Osoby prywatne, firmy wystawiają na licytacje rozmaite rzeczy. Są to m.in. domowe wypieki, ubrania, vouchery na usługi. Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach w porozumieniu z Komisariatem Wodnym Policji w Krakowie wystawiła na aukcję udział w policyjnym patrolu Jeziora Dobczyckiego.

Licytacja już się zakończyła, a kwota jaką zwyciężczyni aukcji przekazała na dobroczynny cel to 1200zł. Pieniądze trafiły już do chorego Stasia. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą zyska jedyną taką okazję, aby wziąć udział a patrolu, wysłuchać porad o bezpieczeństwie nad wodą i przekonać się jak wygląda służba funkcjonariuszy patrolu wodnego.