ZNICZ 2018 - zmiany w organizacji ruchu

ZNICZ 2018

Przed nami policyjna akcja „Znicz 2018”. W rejonach cmentarzy pojawią się zmiany organizacji ruchu. Tam też policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich odwiedzających groby i dbać o płynność ruchu. Aby bezpiecznie i sprawnie dotrzeć na groby bliskich, należy zapoznać się z zaplanowaną organizacją ruchu w rejonie nekropolii.

MYŚLENICE

Od godzin popołudniowych 31 października do wieczora 2 listopada ulica Daszyńskiego będzie drogą jednokierunkową. Wjazd na drogę przebiegającą przy położonym po obu jej stronach cmentarzu parafialnym przy kościele św. Jakuba na Stradomiu od strony „zakopianki” i ulicy Marszałka Piłsudskiego zostanie zamknięty. Dojazd na wspomniany cmentarz będzie możliwy wyłącznie z centrum miasta: ulic Jagiełły i Niepodległości.

Od strony ul. Bergela ustawione będą znaki zakazu zatrzymywania się, dlatego służby zalecają korzystanie z osiedlowego parkingu nad basenem przy ul. Solidarności. W tym czasie zabronione będzie również parkowanie przy lewej (patrząc od strony Myślenic) krawędzi jezdni wzdłuż chodnika w okolicy cmentarza komunalnego przy ul. Sienkiewicza (droga w kierunku Polanki).

DOBCZYCE

Informujemy, że w dniach od 31 października do 4 listopada wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy od ul. Górskiej do Rynku przez ul. Przedbronie oraz ul. Kazimierza Wielkiego.